DMG Property Group Hakkında

DMG Property Group, Kıbrıs'ın lider gayrimenkul şirketidir. Kıbrıs'ın en iyi lokasyonlarında satılık yüzlerce gayrimenkulü inşa ediyor, geliştiriyor ve pazarlıyoruz.

DMG Group, turizm ve gayrimenkul sektörlerinde 30 yılı aşkın deneyime sahiptir ve güvenilir şirketler grubu olarak mükemmel bir üne sahiptir.

Güler yüzlü ve profesyonel emlak danışmanlarımız, emlak yatırımcılarına ve bireysel alıcılara Kuzey Kıbrıs'ta doğru mülkü seçmelerinde yardımcı olmak için buradalar.

DMG Property Group Hakkında

Kayıtlı Lisanslı Emlak Şirketi

DMG Property Group (DMG Property Ltd.), Kuzey Kıbrıs Vergi Dairesi Şirketler Bölümü'nde, Kıbrıs Türk Ticaret Odası'nda ve Kıbrıs Türk Emlakçılar Derneği'nde kayıtlıdır. Kuzey Kıbrıs'ta bir mülk satın almayı düşünürken şirket kimlik bilgilerini ve sertifikalarını kontrol etmenizi ve yalnızca Kuzey Kıbrıs'ta kayıtlı lisanslı emlak şirketleriyle çalışmanızı önemle tavsiye ederiz.

Kıbrıs Türk Emlakçılar Derneği

Kıbrıs Türk Emlakçılar Derneği

Kuruluş Belgesi

Kuruluş Belgesi

Ticaret Odası Üyelik Belgesi

Ticaret Odası Üyelik Belgesi

Mesleki Sorumluk Sigorta Poliçesi

Mesleki Sorumluk Sigorta Poliçesi

Kıbrıs'ta 30'dan Fazla Şirket

DMG Grubu, turizm, ticaret, eğitim, tarım ve emlak gibi sektörlerde aktif olarak faaliyet gösteren 30'dan fazla şirketten oluşan bir şirketler grubudur.

Daha fazla bilgi için www.dmgcyprus.com adresini ziyaret edin.

Hızlı Linkler

Kıbrıs'ta satılık evler WhatsApp'tan proje ayrıntılarını alın